10.07.1983 yılında Antalya’da doğdu. Ortaokul yıllarından itibaren tiyatro, müzik ve psikoloji ile ilgilenmeye başladı. 1996 yazında Antalya Devlet Tiyatrosu’nda drama kursuna katıldı, sonrasında kendi okulunda “Yaygara 70” adlı oyunda görev aldı.

1997-2001 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesi’ne devam etti. Burada oyunculuk, tiyatro tarihi ve teorisi, metin inceleme, dramaturgi, doğaçlama, diksiyon, şan ve dans dersleri aldı. “Deli Dumrul” adlı oyunda oyuncu, Tiyatro Atölyesi Eğitim Sahnesi 3.Zil Tiyatro Topluluğu’nda “Fermanlı Deli Hazretleri” isimli oyunda ise müzik direktörü olarak görev aldı.

Ortaokul ve lise yıllarında, gitar, yan flüt ve etnik vurmalılar üzerine çalıştı. Lise öğrenimini Antalya Metin-Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi’nde 2001 yılında tamamlayarak, yine aynı yıl Ankara Üniversitesi DTCF Psikoloji Bölümü’ne başladı.

Fakültesinin Tiyatro Bölümü’nden dersler almak isteyerek, Prof. Dr. Nurhan Karadağ tarafından verilen Ortak Yapım adlı dersi aldı. Bu ders kapsamında 2001-2004 yılları boyunca “Ferhat ile Şirin”, “Memleketimden İnsan Manzaraları” oyunlarında görev aldı.

2002 yılında Ankara Deneme Sahnesi’yle tanıştı. “Taziye” ve “Kardeşlik Töreni Samah” adlı oyunlarda görev aldı.

2005 yılında mezun olarak, psikolog olarak görev yapmaya başladı. Özel eğitim ve diyaliz alanlarında çalıştı.

2005 yılında lise yıllarından beri dilediği “drama ve psikolojinin terapide bir araya gelmesi” hayaline, mezun olduğu için, sonunda kavuşarak Psikodrama eğitimine başladı.

2007 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başladı.

Şimdiye kadar alanıyla ilgili pek çok eğitim aldı ve eğitimlerine devam etmektedir. Bilimsel etkinliklere katılmaktadır, ulusal ve uluslararası sunumları vardır.

Tiyatro sayesinde ilgilendiği alanlardan bazıları, sanat-yaratıcılık ve psiko(pato)loji, psikodrama, (sahnesel) performans kaygısıdır.Emeği Geçen Üyelerimiz