1976 Ankara doğumluyum. Meslek lisesi ağaç işleri bölümünden mezunum. Mobilya ve dekorasyon alanında faaliyetlerimi serbest olarak sürdürmekteyim. Ankara Deneme Sahnesi’yle 2002’de Sıtkı Tekmen yönetimindeki yazarlık semineri çalışmasına (Saatleri Ayarlama Enstitüsü) katılarak tanıştım. Deneme’nin o yıldan itibaren mutfak tabir edilen kadrosu içinde bulundum. Devamı »

1957 Trabzon doğumlu.1976 yılında cemiyete üye oldu.

Ankara Deneme Sahnesi’nde “ Gerçek Kavga” ve “Benerci Kendini Niçin Öldürdü” adlı oyunlarda oyunculuk yaptı.

1958 Adana doğumlu. Ankara Deneme Sahnesi’nde “Benerci Kendini Niçin Öldürdü” adlı oyunda rol aldı.

1948 Sivas doğumlu. Cemiyete 1976 yılında giren Ali Sait Esen “Gerçek Kavga” adlı oyunda rol aldı. “Sevdalı Bulut”un iletişim ve yayın grubunda görev aldı ve aynı zamanda sahne amirliğini yaptı.

1988 Bursa doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. Bursa’da Şehir Tiyatroları’nda üç sene boyunca eğitim gördü. 2006 yılında ortaöğrenimini bitirdi. Bursa’da özellikle çocuk tiyatrosu ve gençlik tiyatrosu oyunlarında oynadı. (Midas’ın Kulakları- Ah Şu Gençler) Bursa Şehir Tiyatrosu, Uzaklar- Yunus Emre Gençlik tiyatrosu. 2006 yılında A.Ü. Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tiyatro- oyunculuk bölümünde okumaktadır. Romeo ve Juliet- Sahibinin Sesi; okulda rol aldığı oyunlardır.

1951 Edremit doğumlu.Ankara Deneme Sahnesi’nde “Benerci Kendini Niçin Öldürdü” adlı oyunda rol aldı.

Eğitimi ve Kariyeri
1955 yılında İstanbul’da doğan Altan Erkekli, Lise öğrenimini Kadıköy Maarif Koleji’nde şimdiki adıyla Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

1975 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne girdi. Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) sanat yaşamı da aynı yıl başladı.
Devamı »

Emeği Geçen Üyelerimiz